CSM DUNAREA FACE PRESELECTIE PENTRU COPII, SECTIUNEA FOTBAL

Clubul Sportiv Municipal Dunărea Giurgiu, secţia Fotbal, organizează sâmbătă, 16 mai, preselecţie pentru copiii cu vârste cuprinse între 13-17 ani.
Preselecţia se va face pentru completarea grupelor existente, dar şi pentru înfiinţarea de noi formaţii. Selecţia copiilor va fi făcută pe stadionul Dunărea din municipiul Giurgiu, începând cu ora 10:00, iar una dintre condiţiile organizatorilor este aceea ca viitorii fotbalişti să poarte echipament sportiv.
Cei care vor fi selectaţi vor beneficia de antrenamente gratuite, cu sprijinul Primăriei Giurgiu, municipalitatea fiind una dintre instituţiile care susține această activitate sportivă.

Ultima modificare: 21.09.2022 – 14:06 de către

Anteriorul FACILITATI PRIVIND ACCESUL LA SERVICIILE PUBLICE SI INCASAREA DREPTURILOR FINANCIARE ACORDATE PRIN DAS GIURGIU